شرایط و ضوابط فروشگاه بادپا اسپرت

شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط
شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی بادپا اسپرت:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی بادپا اسپرت به دقت مطالعه فرمایید.
‏‌ثبت سفارش در سایت فروشگاه اینترنتی بادپا اسپرت به معنی پذیرفتن کامل شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بادپا اسپرت از سوی کاربر می باشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام سایت بادپا اسپرت درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اقدام کند.

شرایط عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و موازین بادپا اسپرت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و بدین ترتیب کاربر عضو نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد که به زودی در شیوه نامه یا قوانین مندرج در همین صفحه منتشر و در صورت نیاز به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می ‏‌کنید که استفاده مستمر شما از بادپا اسپرت به معنی پذیرش این قوانین می باشد.

۱- مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، آدرس دقیق برای ارسال سفارش و شماره تماس و ایمیل) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نادرست بر عهده خود مشتری خواهد بود .

۲-فروشگاه بادپا اسپرت حق دارد در هر زمان و بدون اعلام قبلی بنا به صلاحدید ارائه خدمات به هر یک از مشتریان خود را متوقف نماید

۳- فروشگاه متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین “حفظ حریم خصوصی مشتری” می باشد. لذا مشتریان با خیال راحت می توانند از خدمات فروشگاه استفاده کنند.

۴-کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متشکل از متن،هر گونه فایل ، مجموعه داده ها، گرافیک، آرم ها، آیکون های موجود در سایت متعلق به سایت https://baadpasport.ir/ می باشد.

۵-بادپا اسپرت متعهد می ‏‌شود با تمام توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تمام توان و نیروی گروه پشتیبانی و تیم فنی سایت را به خدمت گیرد ، این فروشگاه به خود می بالد که اعتماد شما را هر روز بیشتر جلب کرده و برای کسب رضایت بیشتر شما تلاش می کند.

۶ –فعالیت سایت بادپا اسپرت از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌ های ثبت شده در این سایت در طول ۲۴ ساعت پردازش می شود و ارسال می گردد.

۷ – در صورت بروز هرگونه مشکل در قسمت پردازش نهایی مبلغ طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت آینده به حساب خریدار بازگشت داده می شود.

۸ – کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا حتما باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

۱۳ –بادپا اسپرت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

خسارت در هنگام حمل و نقل

بادپا اسپرت همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر واین بدین معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است